Jak zlecić wypłatę środków z Pluskantor.pl?

Wystarczą 3 proste kroki, które przedstawiamy poniżej:

Krok 1- wybór waluty, konta oraz kwoty do wypłaty.

Po zalogowaniu się w Pluskantor.pl, należy wybrać zakładkę „Mój Pluskantor, wpłaty i wypłaty”, a następnie kartę „Wypłaty”, gdzie wskazujecie Państwo walutę do przelewu i dokonujecie wyboru konta bankowego, na które będziecie przesyłać środki, wpisujecie kwotę do wypłaty i klikacie przycisk „Wypłać pieniądze”.

Krok 2- SMS KOD

Na numer telefonu, który podaliście Państwo podczas rejestracji (lub zaktualizowany w Waszym profilu Użytkownika) otrzymujecie jednorazowy SMS KOD. Należy zapisać go w polu „Wprowadź SMS KOD” i kliknąć przycisk „Akceptuj”- w ten sposób wypłata zostaje przez Państwa potwierdzona.

Krok 3- Zakończenie

Po dokonaniu wyżej opisanych kroków na stronie wyświetli się komunikat potwierdzający przyjęcie transakcji do realizacji, o treści : „Dziękujemy za złożenie dyspozycji wypłaty środków”. Szczegółowe potwierdzenie wypłaty niezwłocznie otrzymacie Państwo na swój adres e-mail.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź