Jak wpłacić środki do portfela w Pluskantor.pl?

Po zalogowaniu się do Pluskantor.pl należy wejść w zakładkę „Mój Pluskantor, wpłaty i wypłaty” i wybrać kartę „Wpłata”. W opcjach widniejących w tejże karcie wskazujecie Państwo walutę, którą będziecie zasilać swoje konto oraz bank, z którego zrealizowany zostanie przelew środków. Przelewu dokonujecie ze swojego rachunku bankowego na wybrany rachunek bankowy Pluskantor.pl, pamiętając o tym, aby rachunek odpowiadał wpłacanej przez Państwa walucie np. realizując wpłatę w EUR, zlecacie ją na rachunek walutowy EUR. Tytuł przelewu jest wygenerowany automatycznie, indywidualnie dla każdego z Użytkowników kantoru. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana, będzie widoczna w Państwa profilu w Pluskantor.pl jako środki bieżące. Czas księgowania uzależniony jest od funkcjonalności danego banku.

Ważne: Prosimy pamiętać o prawidłowym tytule przelewu, co pozwala na automatyczną identyfikację środków użytkownika, a tym samym szybie zasilenie portfela.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź