W jaki sposób mogę zmienić swój numer telefonu?

Licząc się z tym, że zmiana numeru telefonu komórkowego czy operatora sieci GSM z różnych przyczyn może dotyczyć każdego z Państwa, bezproblemowo umożliwiamy Wam wprowadzenie modyfikacji do profilu w Pluskantor.pl. Przypominamy jednocześnie, iż ważne jest abyście pamiętali Państwo o ewentualnej aktualizacji numeru kontaktowego, ponieważ jest on niezbędny abyście mogli korzystać z funkcjonalności Pluskantor.pl.  Nieaktualny numer telefonu uniemożliwi np.: dokonywanie wypłat, gdyż kody SMS potwierdzające przelew są wysyłane na Państwa numer widniejący w profilu. Na zmianę numeru telefonu w Pluskantor.pl poświęcicie Państwo tylko chwilę. Po zalogowaniu się do Pluskantor.pl wystarczy wejść w zakładkę „Moje dane i konta bankowe”, gdzie od razu wyświetlą się Wasze dane wraz z numerem telefonu, podanym podczas rejestracji. Obok znajduje się przycisk „Zmień”, który należy kliknąć i wpisać nowy numer kontaktowy, kolejno zatwierdzając go przyciskiem „Potwierdź”. Modyfikacja dokonana w ten sposób skutkuje unieważnieniem poprzedniego numeru telefonu komórkowego, co oznacza, że kody aktywacyjne oraz informacje o zasileniu portfela będą już przesyłane na nowy numer.

Jeżeli Państwa numer telefonu należy do zagranicznego operatora GSM, należy poprzedzić go prefiksem danego kraju ze znakiem +.  W przypadku numerów należących do polskich sieci komórkowych nie ma takiej potrzeby.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź