Ile kosztuje korzystanie z Pluskantor.pl?

Posiadanie konta w Pluskantor.pl jest całkowicie bezpłatne.

Nie pobieramy żadnych prowizji za wymianę walut.

Wszystkie przelewy w walucie PLN, zarówno wpłaty jak i wypłaty są bezpłatne w ramach wszystkich banków.

Żadnych kosztów nie ponosicie też Państwo za przelewy walutowe w ramach banków zintegrowanych z Pluskantor.pl (poza grupą mBank).

W ramach grupy mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank) występują opłaty za przelewy bankowe: 5 zł dla waluty EUR i 10 zł dla walut CHF, USD i GBP.

Koszty przelewów poza bankami partnerskimi wynoszą: dla waluty EUR zawsze 5 zł, dla walut USD, GBP, CHF i RUB 9 zł.

Informujemy Państwa, że w niektórych bankach odebranie przelewu walutowego może być płatne. Koszt ten jest całkowicie niezależny od nas, ewentualną opłatę pobiera dany bank. Przed zrealizowaniem wypłaty polecamy to sprawdzić na stronie banku, do którego wysyłacie Państwo przelew.

Wypłaty walutowe w CHF, EUR, GBP, USD i RUB poza bankami zintegrowanymi z Pluskantor.pl, do których należą: Alior Bank (dawny BPH SA), PEKAO SA, BZ WBK (dawny Kredyt bank), PKO BP (dawny Nordea Bank), grupa mBank (BRE Bank, MultiBank, mBank)*, Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank realizowane są przelewem z terminem D+2. Opcja ta jest najtańsza, a środki zlecone do wysłania w danym dniu roboczym, do godziny 15:00 powinny znaleźć się na rachunku odbiorcy do końca drugiego dnia roboczego: gdy np.: zlecicie Państwo przelew do godziny 15:00 w poniedziałek, wpłata na koncie odbiorcy powinna zostać zaksięgowana w środę.

Wypłaty waluty EUR poza bankami zintegrowanymi z Pluskantor.pl realizowane są przelewem z terminem D+1, co oznacza, że przelew zlecony w danym dniu roboczym powinien trafić na rachunek odbiory następnego dnia.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź