Podobno jest nowe porozumienie

Coraz częściej pojawiają się głosy, że wczoraj Theresa May wynegocjowała podczas spotkania z Junckerem nowe porozumienie w sprawie brexitu. Już za kilka godzin przekonamy się czy to prawda, gdy rozpocznie się debata w brytyjskiej Izbie Gmin. Jedno jest pewne. To będą ciężkie godziny dla premier brytyjskiego rządu. Wieczorem odbędzie się głosowanie nad przyjęciem lub odrzuceniem zaproponowanego przez May rozwiązania. Jeśli May przegra głosowanie, wówczas jutro dalszy ciąg politycznej wojny w parlamencie. Posłowie zdecydują czy wyjść z UE bez porozumienia. I to nie musi być koniec.Bo jeśli takie rozwiązanie upadnie, wówczas pozostanie problem ewentualnego przedłużenia działania Artykułu 50.

Tymczasem na funcie obserwujemy od wczoraj największe zmiany. Wczoraj spory spadek ceny dziś niewielki wzrost. Przed godziną 13-tą kurs GBP do PLN wynosił 4,98. Za dolara płacono 3,82, za franka 3,79, a za euro 4,30 złotego.

Ekspert Pluskantor.pl

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź