Informacje

Bądź na bierząco, śledź rynek walut.

Internetowy kantor walut pluskantor.pl

Wymiana pieniędzy przed wyjazdem za granicę często wiąże się ze staniem w długiej kolejce do kantoru. Rozwój Internetu sprawił jednak, że wiele spraw można znacząco przyspieszyć, i dotyczy to także wymiany walut. Teraz można dokonać bezpiecznej i szybkiej wymiany nie wychodząc z domu, a wszystko dzięki internetowemu kantorowi walut.
Internetowy kantor walut
W dzisiejszych czasach dostęp do Internetu ma zdecydowana większość obywateli. Nie dziwi więc fakt, że pojawia się coraz więcej udogodnień i coraz więcej spraw można załatwić bez potrzeby stania w kolejkach. Internetowy kantor walut to nie tylko rozwiązanie wygodne, ponieważ można z niego korzystać przez całą dobę siedem dni w tygodniu, ale przede wszystkim bezpieczne – nie ma konieczności pojawiania się w konkretnym miejscu z określoną sumą pieniędzy przeznaczoną do wymiany. Łatwo i bezproblemowo można walutę wymienić za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy założyć konto, a następnie przelać na nie środki. Krok następny to już dokonanie wymiany na wybraną walutę – całość trwa zaledwie kilka sekund. Co ważne, wymienione w internetowym kantorze walut środki można w szybki sposób wypłacić do wszystkich banków w Polsce.
Czy internetowy kantor walut jest bezpieczny?
Jak najbardziej, wymiana pieniędzy w kantorze internetowym to operacja bezpieczna. Wszystko dzięki zabezpieczeniom jak w elektronicznej bankowości – szyfrowanie oraz kody SMS zapobiegają nadużyciom.
W internetowym kantorze można na bieżąco kontrolować kursy walut, co jest niezwykle wygodne. Dzięki temu możesz dokonać wymiany po najbardziej korzystnym kursie i zaoszczędzić pieniądze. Internetowy kantor walut często daje możliwość wymian po bardziej korzystnych kursach, niż stacjonarnie. Dzięki temu oszczędności stają się bardziej wymierne.
Masz problem? Otrzymasz szybką i fachową pomoc
Kolejną zaletą internetowego kantoru walut jest profesjonalna obsługa klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy pojawił się problem, zadzwoń do nas, napisz email lub skorzystaj z konsultanta online, szybko uzyskasz odpowiedź, a transakcja zostanie pomyślnie sfinalizowana.

Nowe dane gospodarcze w Polsce

Dzisiaj poznaliśmy bardzo słabe dane o wzroście gospodarczym w Polsce. Odczyt za trzeci kwartał wskazał na wzrost gospodarczy w tempie 2.5% r/r, przy oczekiwaniach na poziomie 2.9% i poprzednim odczycie 3.1%. W ujęciu kwartalnym tempo wzrostu wyniosło zaledwie 0.2% a oczekiwania były na poziomie 0.8%. Pełne dane o PKB na koniec miesiąca.

Także wzmocnienie dolara i pozostałych głównych walut na rynku międzynarodowym nie sprzyjają złotemu. We wtorek w południe dolar kosztował już 4,0894 złotego, a euro 4,4132 złotego. za funta brytyjskiego płacono 5,0818 złotego. Także frankowicze nie mają powodów do zadowolenia. Frank szwajcarski kosztował w tym czasie już ponad 4,1 złotego.

Dolar pokazuje moc

Na dwa dni przed wyborami FBI pisze drugi list do Kongresu, w którym wskazuje, że Clinton jako sekretarz stanu nie popełniła przestępstwa związanego z przekazaniem maili. Zwiększa to szanse wygranej Clinton we wtorkowych wyborach. Ten ruch wyraźnie poprawił nastroje inwestorów, co widać na rynku walut. Dolar amerykański wyraźnie się wzmacnia.

O godzinie 14-tej dolar kosztował już ponad 3,91 złotego. Cenę trzyma take frank szwajcarski za którego płacono 4,0138 złotego. Kurs EUR do PLN wynosił 4,3298, a GBP do złotego 4,8618.

CERTYFIKAT LAUR EKSPERTA 2016/2017

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że Payholding Sp. z o.o. otrzymał CERTYFIKAT LAUR EKSPERTA 2016/2017. Usługa: “Bezpieczna wymiana walut online”.
W Konkursie “LAUR Eksperta” identyfikowane i wyróżnione są produkty oraz usługi, które – w opinii Kapituły – właściwie odpowiadają na potrzeby konsumentów, cechują się wysoką jakością, są interesujące, wartościowe, nowoczesne i godnie polecenia klientom. Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas darzycie. Zobowiązuje to, do jeszcze intensywniejszej pracy oraz służenia Klientom oraz Partnerom.
Z wyrazami szacunku
Zespół Payholding Sp. z o. o.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź