Czy mogę wymienić walutę w dni wolne od pracy?

Pluskantor.pl jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, bez problemu możecie zatem wymieniać walutę również w weekendy i święta.

Nieco inaczej wygląda kwestia wpłat i wypłat w dni wolne od pracy. Spośród banków zintegrowanych z serwisem Pluskantor.pl jedynie BZ WBK oraz PKO BP umożliwiają wówczas realizowanie przelewów. Jeżeli więc dokonacie Państwo wpłaty w sobotę lub niedzielę z banku BZ WBK (lub dawny Kredyt Bank) bądź  PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), środki zostaną w ciągu kilkudziesięciu minut zaksięgowane w Pluskantor.pl, co oznacza zasilenie portfela i możliwość natychmiastowego kupna lub sprzedaży waluty.

Pozostałe banki zintegrowane z Pluskantor.pl: Alior Bank (dawny BPH SA), PEKAO SA, grupa mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank realizują szybkie wpłaty i wypłaty wyłącznie w dni robocze, ponieważ obsługują przelewy z terminem transferu środków D+1. Jeśli więc dyspozycja wypłaty środków zostanie przez Państwa zlecona w weekend lub święto z innego banku niż BZ WBK (dawny Kredyt Bank) oraz PKO BP (dawny Nordea Bank), zostanie ona zakwalifikowana na następny dzień roboczy.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź