Jak założyć konto w Pluskantor.pl?

Założenie konta w Pluskantor.pl jest bardzo proste, szybkie i oczywiście bezpłatne. Cały proces odbywa się przez Internet i jest w pełni zautomatyzowany, co oznacza, że możecie Państwo zarejestrować się w Pluskantor.pl  w każdej chwili z każdego miejsca na świecie. Wystarczy poświęcić zaledwie parę minut na wypełnienie formularza, bez żadnych kosztów i ryzyka. W zależności  od Waszych potrzeb, założyć możecie konto biznesowe lub indywidualne. Najpierw odwiedzić należy naszą stronę internetową i wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się w zakładce „mój Pluskantor.pl”, w karcie „Rejestracja”, a następnie podać adres e-mail oraz hasło, klikając kolejno przycisk „Załóż konto”. Z serwisu Pluskantor.pl automatycznie wysłany zostaje na Państwa skrzynkę e-mail link  aktywacyjny, którym rejestrację trzeba potwierdzić. Gdy powyższe kroki macie już za sobą, Pluskantor.pl jest do Waszych usług. Pełny dostęp do zarządzania kontem umożliwia Wam aktualizowanie danych, wpłacanie środków (tzw. zasilanie portfela), zlecanie wymiany waluty i dokonywanie wypłat na rachunki polskie bądź zagraniczne.

Jeżeli posiadacie Państwo rachunek w banku, z którym kantor jest zintegrowany, współpraca z Pluskantor.pl przyniesie Wam jeszcze więcej wygody i korzyści, ponieważ przelewy walutowe możecie realizować szybko i bezpłatnie. Do naszych banków partnerskich należą: PEKAO SA, PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), BZ WBK (w tym były Kredyt Bank), grupa mBank (dawniej BRE BANK i MultiBank)*, Alior Bank ( w tym dawny BPH SA), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank.

*Informacja: w ramach grupy mBank (BRE Bank, MultiBank, mBank) występują opłaty za przelewy bankowe w wysokości 5 zł dla waluty EUR i 10 zł dla walut: CHF, GBP, USD.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź