Jak najszybciej wpłacić i wypłacić pieniądze?

Wpłat i wypłat najszybciej dokonacie Państwo do banków zintegrowanych z Pluskantor.pl. Przelewy trwają wówczas około 30 minut. Do banków zintegrowanych z Pluskantor.pl należą: BZ WBK ( w tym dawny Kredyt Bank), PEKAO SA, PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), obecny mBank (w grupie dawny BRE BANK i MultiBank), Alior Bank (w tym dawny BPH SA), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank.

Posiadamy także ofertę ekspresowych wypłat waluty EUR do wszystkich banków w Polsce i za granicą, z której mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni jak i biznesowi. Wypłaty takie odbywają się w systemie Target, trafiają na konto odbiorcy w ciągu kilkudziesięciu minut.

Informacje odnośnie kosztów przelewu ekspresowego znajdziecie Państwo w odpowiedzi na pytanie: Ile kosztuje wysłanie waluty w trybie ekspresowym?

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź