Do czego jest mi potrzebny indywidulany tytuł przelewu zaczynający się od PK …?

Rejestrując się w Pluskantor.pl  każdy z Państwa otrzymuje indywidualny tytuł przelewu zaczynający się od PK … , który raz na zawsze przypisany jest do konta Użytkownika. Indywidualny tytuł przelewu składa się z ciągu znaków oraz adresu e-mail, wpisanego przez Was w formularzu rejestracyjnym. Jest on Państwu niezbędny, aby wpłaty były księgowane automatycznie, w możliwie najszybszym tempie z dowolnego miejsca na świecie. Możecie go Państwo wraz z numerem rachunku przekazać komuś z rodziny, przyjacielowi czy zaufanemu kontrahentowi. Osoba ta będzie mogła wówczas bezproblemowo zasilić Wasz portfel, a środki błyskawicznie zostaną zaksięgowane na Państwa koncie w Pluskantor.pl. O każdej zaksięgowanej wpłacie zostaniecie powiadomieni poprzez wiadomość SMS, wysłaną na numer telefonu komórkowego, podany podczas rejestracji. Po zasileniu portfela znajdujące się w nim środki bieżące są do Państwa dyspozycji: możecie w całości bądź częściowo wymienić walutę, a także wypłacić pieniądze na wskazany rachunek polski lub zagraniczny o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu.

Karta bankomatowa do konta walutowego jeśli taką Państwo posiadacie, umożliwia Wam po przekazaniu środków na to konto, wypłatę waluty w gotówce za granicą, co jest oszczędnym i praktycznym rozwiązaniem.

Podsumowując: indywidualnie wygenerowany dla każdego z Państwa tytuł przelewu umożliwia szybką i wiarygodną identyfikację wpłat do Pluskantor.pl. Bardzo ważne jest zatem, aby indywidualny tytuł przelewu przy realizacji każdej wpłaty do Pluskantor.pl został wpisany poprawnie. Wpisujecie go Państwo w serwisie transakcyjnym Waszego banku, w rubryce „tytuł”.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź