Jakie prowizje pobierają banki?

Banki pobierają koszt wykonania przelewu przy wpłatach i wypłatach. Koszt ten odejmowany jest od przesyłanej kwoty. Nie jest to jednak sztywna reguła, bowiem przelewy w ramach banków, z którymi współpracujemy: Alior Bank (dawny BPH SA), PEKAO SA, BZ WBK (dawny Kredyt Bank), PKO BP (dawny Nordea Bank) , grupa mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank)*, Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank są wykonywane bez opłat.

* Nie dotyczy grupy mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank)

Jeśli posiadacie Państwo rachunek w innym banku niż wyżej wymienione (niezintegrowanym z Pluskantor.pl), polecamy przed zrealizowaniem przelewu zapoznać się z cennikiem danego banku aktualne opłaty za nadanie i przyjęcie przelewu. Warto mieć też na uwadze, że w niektórych bankach przyjęcie przelewu walutowego może być płatne.

Więcej  informacji na temat opłat znajdziecie Państwo w odpowiedzi na pytanie: Ile kosztuje korzystanie z Pluskantor.pl?

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź