Jak długo trwają wpłaty i wypłaty do i z portfela ?

Najszybsze wpłaty i wypłaty środków realizowane są w ramach banków zintegrowanych z Pluskantor.pl, czyli: BZ WBK SA (w tym były Kredyt Bank), PEKAO SA, PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), grupy mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank), Alior Bank (w tym dawny BPH SA), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank.  Na rachunki prowadzone w tych bankach środki trafiają w ciągu 30 minut, dotyczy to również zasileń portfela w Pluskantor.pl realizowanych w ramach powyższych banków.

W przypadku grupy mBank czas realizacji przelewów jest dłuższy może wynosić kilka godzin do pełnego dnia roboczego i obowiązują tutaj opłaty: 5 zł dla waluty EUR oraz 10 zł dla walut: CHF, GBP i USD.

W bankach innych niż partnerskie (wszystkie pozostałe banki) czas realizacji przelewów w EUR mieści się w przedziale od 5 godzin roboczych do 1 dnia roboczego. Pozostałe waluty (CHF, GBP, USD, RUB)  księgowane są do 3 dni roboczych.

Walutę EUR możecie również wysłać Państwo w trybie ekspresowym poprzez system Target. Usługa ta ma ogólnoświatowy zasięg, co oznacza, że realizowana jest w obrębie obsługi wszystkich kont polskich i zagranicznych. Przekazując EUR przelewem Target, środki docierają na konto wskazane do wypłaty w ciągu kilkudziesięciu minut.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź