Co się dzieje z moimi środkami, kiedy zapomnę podać indywidulany tytuł przelewu PK … ?

Indywidualny tytuł przelewu  zaczynający się od PK … nadawany jest każdemu z Państwa podczas rejestracji.  Zostaje on raz na zawsze przypisany do Waszego konta w Pluskantor.pl. W skład indywidualnego tytułu przelewu wchodzi ciąg znaków oraz adres e-mail, który podaliście Państwo w formularzu rejestracyjnym. W perspektywie czynnego korzystania z Pluskantor.pl jest on niezbędny i bardzo ważny, gdyż warunkuje szybkie, automatyczne zasilenie portfela z każdego miejsca na świecie. Od tej chwili możecie w dowolny sposób zarządzać swoimi środkami: dokonywać wymiany waluty oraz wysyłać pieniądze na Polskie lub zagraniczne rachunki.

Jeżeli dysponujecie Państwo kartą bankomatową do rachunku walutowego, po zrealizowaniu z Pluskantor.pl przelewu na ten rachunek, możecie będąc za granicą wypłacić walutę w gotówce, co stanowi dodatkową oszczędność i jest praktycznym rozwiązaniem.

W przypadku pominięcia przez Państwa indywidualnego tytułu przelewu Wasze środki są oczywiście bezpieczne, jednakże czas ich księgowania na koncie w Pluskantor.pl ulegnie wydłużeniu. Dzieje się tak, gdyż wpłata nie jest wówczas identyfikowana automatycznie i najpierw trafia na tzw. konto techniczne do momentu jej wyjaśnienia.

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź